Tv-bänk

Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk
Tv-bänk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TV-BÄNK, samtida, ovansida och lådfronter fanerade i teak, på stålunderrede, höjd 38, 160 x 47 cm

Bruksslitage, skivan med enstaka ytskador

313449

2015-05-29