Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS BERGSTRÖM, Ateljé Lyktan, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i björk och mässing, märkt Ateljé Lyktan Åhus 544, höjd ca 130 cm
Skärm med skador, smärre ytslitage
313466
2015-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här