Golvlampa Ateljé Lyktan

Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan
Golvlampa Ateljé Lyktan

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS BERGSTRÖM, Ateljé Lyktan, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i björk och mässing, märkt Ateljé Lyktan Åhus 544, höjd ca 130 cm

Skärm med skador, smärre ytslitage

313466

2015-05-29