Däckstolar Stockamöllan

Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan
Däckstolar Stockamöllan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÄCKSTOLAR, 1 par, 19/2000-tal, Stockamöllan, lackerat bok respektive ek, ihopfällbara, stämplade, längd respektive, ca 150 cm

Lagningar, slitage, några skruvar saknas

313468

2015-05-29