Hjalmar Westerberg blandteknik

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR WESTERBERG, Månskenslandskap, signerad och daterad Hj Westerberg 1886, blandteknik, 31x48 cm

Krackeleringar

313474

2015-05-29