Hyllsystem Börge Mogensen

Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen
Hyllsystem Börge Mogensen

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, bokhylla, totalt 7 dlr, 1900-talets mitt, fanérade i ek, delvis etikettmärkta Karl Andersson & Söner, jalusidelarnas och dubbelbokhyllornas längd ca 135 cm vardera, totalhöjd ca 204 cm

Ytskador

313483

2015-05-30