Otto Schultz fåtöljer
2015-05-30
313486
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OTTO SCHULTZ, tillskrivna, fåtöljer, 1 par, brickmärkta en Bo Möbler, pärlspikning, underrede i ek med träskuren dekor, sitthöjd 45 cm
Skador och slitage, fläckar