Otto Schultz fåtöljer

Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer
Otto Schultz fåtöljer

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OTTO SCHULTZ, tillskrivna, fåtöljer, 1 par, brickmärkta en Bo Möbler, pärlspikning, underrede i ek med träskuren dekor, sitthöjd 45 cm

Skador och slitage, fläckar

313486

2015-05-30