Bartolomé Esteban Murillo kopia efter olja
Vollendet
2015-06-01
313488
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter (1800-tal): Madonna med barnet, olja på duk, 119 x 82 cm
Smärre retuscher, smärre färgbortfall