Bestick silver Rosenholm

Bestick silver Rosenholm
Bestick silver Rosenholm
Bestick silver Rosenholm
Bestick silver Rosenholm
Bestick silver Rosenholm
Bestick silver Rosenholm

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BESTICK, 105 dlr, silver, modell Rosenholm, bestående av: 12 bordsgafflar, 12+12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 matskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 4 smörknivar, 4 efterrättsskedar, serveringssked, 12 kaffeskedar, GAB, Stockholm 1960-tal, totalvikt exkl. knivar ca 2260 g

Bruksslitage

313509

2015-05-29