Stig Lindberg Gustavsberg

Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg
Stig Lindberg Gustavsberg

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, relief, medusahuvud, vitglaserat, signerad Gustavsberg Stig L, höjd ca 30 cm

Lagning

313519

2015-05-29