Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG LINDBERG, relief, medusahuvud, vitglaserat, signerad Gustavsberg Stig L, höjd ca 30 cm
Lagning
313519
2015-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här