Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDITH FISCHERSTRÖM (1881-?): Sittande pojke, signerad E Fischerström, olja duk, 135x68 cm
Skador
313531
2015-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här