Edith Fischerström oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

1 500 SEK

EDITH FISCHERSTRÖM (1881-?): Sittande pojke, signerad E Fischerström, olja duk, 135x68 cm

Skador

313531

2015-05-29