Artjur Percy oljemålning

Artjur Percy oljemålning
Artjur Percy oljemålning
Artjur Percy oljemålning
Artjur Percy oljemålning
Artjur Percy oljemålning
Artjur Percy oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): Nakenmodell, signerad Percy -20, olja på duk, ca 34x42 cm

313537

2015-05-29