Broscher
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BROSCHER, 2 st., guld, med pärlor och stenar, stjärn- resp. rosettform varav den senare 1800-talets andra hälft
Några stenar saknas, rosettbrosch omarbetad, skador och broschfäste i oädel metall samt tennlödningar
313542
2015-06-01