Uno Vallman pastell
2015-05-29
313545
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004), Påfågeln, signerad och daterad Uno Vallman 1959, pastell, 51x32 cm