Tobyjugs spiselhundar Staffordshire

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOBYJUGS, 2 st, SPISELHUNDAR, 1 par, England, 18/1900-tal, Staffordshire, polykromt bemålade, höjd ca 24-25 cm

Smärre färgbortfall o krackeleringar

313554

2015-05-29