Figuriner Staffordshire

Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire
Figuriner Staffordshire

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURINER, 18/1900-tal, England, Staffordshire, bl a föreställande "Tom King", delvis polykromt bemålade, höjd ca 14-32 cm

Smärre färgbortfall o krackeleringar

313562

2015-05-29