Mina Carlson-Bredberg olja

Mina Carlson-Bredberg olja
Mina Carlson-Bredberg olja
Mina Carlson-Bredberg olja
Mina Carlson-Bredberg olja

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINA CARLSON-BREDBERG (Willhelmina) (1857-1943): Porträtt av Maja Bredberg-Persson, monogramsignerad och daterad 26, olja på duk uppfodrad på pannå, 44x36 cm,
UTSTÄLLD: Stockholms Stadsmuseum

313567

2015-05-29