Verner Thomé akvarell

Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell
Verner Thomé akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERNER THOMÉ (Finland, 1878-1953): Tallskog, signerad V. Thomé, akvarell, ca 33x28 cm

313569

2015-05-29