Matsalsbord ca 6 meter

Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter
Matsalsbord ca 6 meter

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MATSALSBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålat, kannelerade, nedåt avsmalnande ben på hjultrissor i mässing, höjd ca 75, 150x150 cm, 7 illäggsskivor á 60 cm, totallängd 570 cm
PROVENIENS: Fagersta Herrgård

Slitage, skador

313575

2015-05-29