Sven Lidberg

Sven Lidberg
Sven Lidberg

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LIDBERG (1944-2009): "La Coupole, Paris", signerad Sven Lidberg, ea, färglitografi, bildmått ca 25x13 cm, rammått 42x29 cm

313577

2015-05-29