Målning 1900

Målning 1900
Målning 1900
Målning 1900
Målning 1900
Målning 1900
Målning 1900

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Landskap, signerad, olja på duk , ca 18x23 cm,
Etikett på spännramen, Kunsthandel Gebroeders Koch, Rotterdam

Ramskador, del medföljer

313591

2015-05-29