Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Landskap, signerad, olja på duk , ca 18x23 cm,
Etikett på spännramen, Kunsthandel Gebroeders Koch, Rotterdam
Ramskador, del medföljer
313591
2015-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här