Takkrona jugend

Takkrona jugend
Takkrona jugend

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAKARMATUR, för 12 ljus, jugend, 1900-talets första hälft, stomme i brons, med genombruten dekor av blad- och blomsterornament, höjd ca 75, diameter ca 80 cm

Lagningar

313617

2015-05-30