Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TAKARMATUR, för 12 ljus, jugend, 1900-talets första hälft, stomme i brons, med genombruten dekor av blad- och blomsterornament, höjd ca 75, diameter ca 80 cm
Lagningar
313617
2015-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här