Vad design Edwald Hald

Vad design Edwald Hald
Vad design Edwald Hald
Vad design Edwald Hald
Vad design Edwald Hald
Vad design Edwald Hald
Vad design Edwald Hald

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDWARD HALD, vas, Orrefors, Fiskgraal, dekor av fiskar och sjöväxter i grönt, signerad ORREFORS Graal nr 2565, Edward Hald, höjd ca 15 cm

Smärre repor

313623

2015-05-30