Justus Lundegård

Justus Lundegård
Justus Lundegård
Justus Lundegård
Justus Lundegård
Justus Lundegård
Justus Lundegård

Klubbat för:

4 000 SEK

3 000 SEK

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924): Landskapsvy, otydligt signerad, olja på duk, ca 46x76 cm

313631

2015-05-30