Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPELBORD, på pelarfot, 1800-tal, nyrokoko, mahogny, skuren dekor, höjd ca 75, 89x88 cm
Slitage, renoverat, något lös skiva
313642
2015-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här