Spelbord i mahogny
2015-05-30
313642
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPELBORD, på pelarfot, 1800-tal, nyrokoko, mahogny, skuren dekor, höjd ca 75, 89x88 cm
Slitage, renoverat, något lös skiva