Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BJÖRN WIINBLAD, vas, lergods, signerad och daterad WB 67, Danmark, höjd ca 55,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Smärre bruksslitage
313644
2015-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här