Matgrupp 1900-talets mitt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets mitt, bok, bordsskivan i teak, bordets underrede och sarg i ek, stolarna delvis skyltmärkta "Skaraborgs Möbelindustri Tibro Sweden", stoppade sitsar, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 74, 145x862 iläggsskivor vardera bredd medföljer 50 cm
Bruksslitage, senare klädsel
313646
2015-05-30