Högtalare Philips samt Wallgren

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÖGTALARE, 1 par, 1930-tal, Philips, bakelit samt bordsstativ i gjutjärn, numrerade 146530 respektive 184984, diameter ca 45 cm, HÖGTALARE, märkt AB Harald Wallgren, Göteborg

Ej funktionstestade, Philipshögtalarna med omonterade stativ, Wallgrenhögtalaren med slitage/mindre skador samt saknar skruvar och kontaktdel

313650

2015-05-30