Tibetansk tanka

Tibetansk tanka
Tibetansk tanka

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THANKA, Tibet, roligen 1900-talets första del, bildytan ca 31x24cm, totalt 48x32cm

Slitage

313666

2015-05-30