Maja Norrgren oljemålning

Maja Norrgren oljemålning
Maja Norrgren oljemålning
Maja Norrgren oljemålning
Maja Norrgren oljemålning
Maja Norrgren oljemålning
Maja Norrgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAJA (ANNA MARIA) NORRGREN, (1900-1982): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Maja Norrgren 1975, olja på pannå, ca 38 x 42 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

313671

2015-06-04