Benno Arzt oljemålning

Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning
Benno Arzt oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BENNO ARZT (född 1941): "Solnedgång", signerad Benno Artzt, olja på duk, 70x90 cm

313675

2015-06-15