Fällbord
2015-05-30
313681
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva fanerad i björk, på tredelad fot, höjd 68, 49,5x36,5 cm
Torrsprickor, skiva med tejprester