Kaffeservis silver Johan Gustaf Hentzell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN GUSTAF HENTZELL, kaffeservis, 3 dlr, silver, Kalmar 1926, importstämplar, invändigt förgyllda, höjd ca 12-27 cm, totalvikt ca 935 g

313693

2015-05-30