Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAMIN, Norge, 1900-talets början, Jötul, gjutjärn, dekor av bl a älgar och hästar, höjd ca 54, 79x35 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Rostskador
313712
2015-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här