Kamin Jötul Godspiltgården

Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården
Kamin Jötul Godspiltgården

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAMIN, Norge, 1900-talets början, Jötul, gjutjärn, dekor av bl a älgar och hästar, höjd ca 54, 79x35 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Rostskador

313712

2015-05-31