Fällbord
2015-05-31
313715
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, skiva fanerad i alrot, på tredelad fot, höjd 75, 43x59 cm
Kortsidans sarg saknas, fällmekanismen låst