Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS EJE LARSSON (född 1954): Trenne figurer, signerad Lars Eje Larsson, färglitografi, EA 25/25, 53x38 cm, oramad
313730
2015-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här