Lars Eje Larsson
2015-05-30
313730
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARS EJE LARSSON (född 1954): Trenne figurer, signerad Lars Eje Larsson, färglitografi, EA 25/25, 53x38 cm, oramad