Cecilia Haupt
2015-05-30
313733
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILIA HAUPT Cecilia (född 1972) "Graffiti dog", signerad Cecilia Haupt, 148/260, färglitografi, ca 50x39 cm, oramad