Hörnskåp 1800-tal Godspiltgården
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-talets första hälft, 2-delat, imitationsmåleri, höjd ca 197, 114x80 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Nyckel saknas, låda i inredning saknas, ytskador, sprickor
313740
2015-05-31