Kittel koppar Godspiltgården

Kittel koppar Godspiltgården
Kittel koppar Godspiltgården
Kittel koppar Godspiltgården
Kittel koppar Godspiltgården
Kittel koppar Godspiltgården
Kittel koppar Godspiltgården

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KITTEL, omkring 1900, koppar, med hänkar, höjd ca 30, diameter 68 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Bucklor

313750

2015-05-31