Bord 1800-tal Godspiltgården

Bord 1800-tal Godspiltgården
Bord 1800-tal Godspiltgården
Bord 1800-tal Godspiltgården
Bord 1800-tal Godspiltgården
Bord 1800-tal Godspiltgården
Bord 1800-tal Godspiltgården
Bord 1800-tal Godspiltgården
Bord 1800-tal Godspiltgården

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-tal, rödmålat underrede, bordsskiva i björk, lådor i sargen, höjd ca 74, 124x80 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna

Skador, färgbortfall

313754

2015-05-31