Rocco Carvelli

Rocco Carvelli
Rocco Carvelli
Rocco Carvelli
Rocco Carvelli

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ROCCO CARVELLI (1900-tal Italien): Stadsvy, olja på pånnå, 30x40 cm

Zustandsbeschreibung

313758

2015-05-31