Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ROCCO CARVELLI (1900-tal Italien): Stadsvy, olja på pånnå, 30x40 cm
Zustandsbeschreibung
313758
2015-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner