Anselm Schultzberg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANSELM SCHULTZBERG (1862-1945): Snöklädd stuga, signerad och daterad Schultzberg Skärklitt mars 1905, olja på duk, ca 56x65 cm

Färgbortfall

313766

2015-05-30