Ljusstake allmoge

Ljusstake allmoge
Ljusstake allmoge
Ljusstake allmoge
Ljusstake allmoge

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, 1800-tal, mässing, dekor av löv, för 4 ljus, höjd 16, diameter 28 cm

Lagningar samt kompleterad

313767

2015-05-30