Marint motiv oljemålning

Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning
Marint motiv oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900-tal): "Holmia", signerad Kapt. J. Nilsson resp skrapsignerad B. O-n, olja på duk, 51x73 cm

Rispa

313769

2015-05-30