Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900-tal): "Holmia", signerad Kapt. J. Nilsson resp skrapsignerad B. O-n, olja på duk, 51x73 cm
Rispa
313769
2015-05-30