Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERIT WOELFER, 1960-tal, rölakan, maskinvävd, signerad BW, 201x132 cm
Saknar frans
313771
2015-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här