Ingegerd Beskow

Ingegerd Beskow
Ingegerd Beskow
Ingegerd Beskow
Ingegerd Beskow

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Uppsalamotiv med Västgötaspången, signerad Ingegerd Beskow, akvarell, 27x37 cm

313774

2015-05-31