Lennart Olson fotografi

Lennart Olson fotografi
Lennart Olson fotografi
Lennart Olson fotografi
Lennart Olson fotografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART OLSON (1925-2010): Bro, signerad och daterad på baksidan Lennart Olson 1953, gelatinsilverfotografi monterad på masonit, 46,5x19 cm

Liten pappersförlust, smärre slitage och skrapmärke

313790

2015-06-01