Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KISTA, 1700-tal, rödmålad, smidda beslag, inredd med läddika, höjd ca 63, 113x58 cm
PROVENIENS: Godspiltgården, Grufan, Dala-Järna
Lås saknas
313791
2015-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här